SasuSaku Love Forum
Bine ai venit la noi pe forum! Conecteaza-te sau creeaza-ti un cont!

AcasaAcasa  PortalPortal  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiti | 

Akatsuki nebunii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Miky
Helper
Helper

feminin
Fecioara
Puncte : 96
Data nasterii : 07/09/1996
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 20
Localizare : Chiar unde te astepti mai putin
Joburi/Distractii : Volei si sa desenez
Stare de spirit : Mereu plina de viata

MesajSubiect: Akatsuki nebunii   Lun Noi 26, 2012 8:49 am

Hai sa va incant si eu cu un banc inventat de mine:p a mai fost pus pe alt forum:p

Akatsuki nebunii
Tema de azi este prietenia

Pain: Bun venit doamnelor si domnilor la emisiunea "cum se ajuta prietenii", azi vom vorbi despre prietenie, asa sa va arat etapele.

Etapa 1: Cand un prieten bun iti cere ajutorul ar fi frumos sa'i sari in ajutor
Itachi: Bah Pain eram cu o blonda si imi facea laba vrei sa mi'o faci tu?
Pain: Dumnezaii!!!! dute darcu de pedofil gay ce esti!!!!!
Itachi: Stai mah ma refeream doar sa mi'o scoli un pic!!!
Pain: pu darar jegu pe tine, dumniecatii mati, cum sa fac eu asta bah aurolacule!!!
Itachi: nu bah, ma refeream sa o trezesti pe blonda!!!
Pain: pu batate'ar ghinion o mai si numesti "blonda" darar ciclu de porumbel in tine.
Itachi: Sati bah, ca vroiam sami scoli blonda, adica pe fata care imi facea la**.
Pain: aaaaa!!!! atunci hai sa ti'o scol, adica blonda sa ti'o scol, adica fata aia te'ai prins tu!!!! haide!!!. Si Pain o aduce la viata pe blonda, pe fata blonda vati prins voi, si cauza din care a lesinat era ca facut exces de sperma.

Etapa 2: Daca un prieten va cere ajutorul inclusiv finaciar ar fi frumos sa faceti tot posibilul sa ii dati.
Dedara: Pain ma imprumuti si pe mn cu 1000 lei.
Pain: De ce?
Dedara: Ca sami iau tigari si alte lucruri.
Pain: Darar dracu in tine, cocostarc borat, maimuta impaiata, drogatu' si fumatoru pu*** mele, ia ba de aici aurolac besinos ce esti, imputitul dracului.
Dedara: Mersi.
Pain: Mersi sai zici lu' mata.

Etapa 3: Dupa cum vam spus mai sus cand ii dati unui prieten bani ar trebui sa va pese si de situatia lui financiara, adica sa'l iertati ca nu va poate da acum sau peste o luna:

Deidara: Bah Pain fratele meleu, nu pot sa'ti dau banii acuma pot sa tii dau luna viitoare cand iau banii?
Pai: darar satana in tine posedatu matii, bai aurolacule cum adica nu imi poti da banii ca te fu**de nu te vezi, daca numi dai banii te ucid darar boala porcoasa in tine.
Deidara: scuze da nu pot acuma. Pain ce faci cu lopata aia Pain nu nu nuuuuuu!!!!!
Pain: asa luate'ar satana in pamant.

Etapa 4: Ar trebui sa aveti incredere in prieteni pentru ca ei ar da orice ca voi sa fiti bine si nevatamati.
Kisame: Pain Pain, mi'am luxat penisul cred ca mi se rupe duma repede la spital, nu ma pot misca!!!!
Pain: Bai auolacule nu vezi ca sunt in mijlocul unei discutii cu bunaciunea asta, dute'n puii mei, aurolacu racului, dute singur, darar Domnu sa ramai impotent si sa te faca sushii, nimfomanule.

Etapa cinci: Cand cel mai bun prieten isi face o iubita sau poate prieteni noi, nu ar trebui sa fiti gelosi, pentru ca tot la voi se vor intoarce, sau cand se saruta cu iubita sa va bagati in curul lor
Pain: dick dick bah isi baga limbile in gura, sari pe ea sari pe ea, dai bago asa asa rupeo.

Sau cum am mai zis mai sus sa fiti gelosi pe ei.
Pai: Pu darar jegu si viermii in voi pe mine nici nu ma mai bagati in seama, facetiva fasole uscata lasa ca va fac eu niste vraji.
Coasta de iepure, saliva de sobolan, limba de peste, ciclu de porumbel, dihanie otravitoare, penisu lu' Kisame, unghiile lui Kakuzu, si ureche de morsa. A la bala si un cacatel darar ca voi sa fiti mititei, sa va despartiti de acum in colo si chipul sa va fi ca Michel Cohoro. inimi mini macait de rata cum am zis asa sa se si faca. Muahahaha muahahaha.
Sasori: Pain de ce uli in halul asta.
Pain: pai... sunt in calduri.
Sasori: AAA! k!

Pain: Cam atata pentru ziua de azi, nu uitati prietenia este cea mai importatnta, data viitoare vom vorbi despre fratie, la revedere!!!!
Pain: ca**mas pe ei prieteni ca aici la Akatsuki numa imbecili sunt ce bine ca s'a terminat emisiunea ca'mi venea sa borasc...

Va urma..

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Dany xD
Membru

masculin
Leu
Puncte : 162
Data nasterii : 23/07/1995
Data de inscriere : 27/10/2012
Varsta : 21
Localizare : pe net 8-)

MesajSubiect: Re: Akatsuki nebunii   Dum Dec 02, 2012 4:43 am

Sunt foarte amuzante, insa daca nu ai grija la cuvinte intru peste tine. (D) Cenzureaza putin mai mult. xD Revenind, sunt super tari. =)) Le-am mai citit, dar tot rad ca nebunu. :)) Saraca Stefy se uita la mine de zici ca as fi in camasa de forta. xD Sa mai aduci. ;)

Death,
To Your little,
Precious,
Heart...
This is the scene,
Where you depart.
No one will hear,
Your final words;
I'm a life taker,
I'm a Heart breaker...
Sus In jos
Mary Hyuuga
Helper
Helper

feminin
Scorpion
Puncte : 87
Data nasterii : 05/11/1998
Data de inscriere : 28/10/2012
Varsta : 18
Localizare : Japonia :P
Joburi/Distractii : Infinite =]]
Stare de spirit : ^-^

MesajSubiect: Re: Akatsuki nebunii   Lun Dec 24, 2012 12:17 pm

Miki vin'o odata cu NEXTutul si nu mai pierde vremea! Eu rad aici ca o handicapata si tu stai sa lenevesti =)) Hai cu NEXT!

K'Bye!

Sus In jos
Miky
Helper
Helper

feminin
Fecioara
Puncte : 96
Data nasterii : 07/09/1996
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 20
Localizare : Chiar unde te astepti mai putin
Joburi/Distractii : Volei si sa desenez
Stare de spirit : Mereu plina de viata

MesajSubiect: Re: Akatsuki nebunii   Mar Ian 08, 2013 12:46 am

Konan: Hey Dei! ce faci?
Dei: Bine! imi epilez unghiile.
Konan: Ce faci ma?
Dei: Imi epilez unghiile esti surda? ti-a dat Pain cu prea mult lapte in urechi?
Konan: De iti dau o paleta!
Dei: Nu o mai avem.
Konan: Ce sa avem?
Dei: Paleta! ia dat Tobi la Pain in cap, si tu sti cum s-a facut, a ramas urma parului lui sti tu ca in Tom si Jerri
Konan: Ba tu esti prost? in primul rand unghiile nu se epileaza ci se pileaza in al doilea rand, cand am zis paleta ma refeream la mana mea.
Dei: Adevarul este ca mainile tale chiar arata ca o taranca imputita, mai ingrijestele.
Konan: Auzi de cat sa vorbesc cu un analfabet ca tine mai bine plec in alta parte.

Hidan: Deidara de ce te certi cu Konan?
Deidara: Crize de femeie nebuna, a zis ca nu vorbeste cu un alfabet ca mine.
Hidan: Pai de ce ti-a zis asa? iai facut ceva?
Deidara: Eu? nu! ea a venit la mine si mi-a zis cuvintele astea de o data, poate i-a venit monstruatia
Hidan: Poate menstruatia
Deidara: Pai si nu este tot una?
Hidan: Nu conteaza, am plecat de aici, dau cu apa sfintita in casa.
Deidara: Cu ce dai? cu apa sfaraita?
Hidan: N-are importanta! In gand { Doamne mare este casa ta...}

Pain: Konan stai un pic sa-ti dedic o pezie, fi atenta. Parul tau albastru, ca cerul instelat si ploat ca parul de abia curatat.
Konan: Ce bah poezia asta?
Pain: Ce? nu ete frumoasa?
Konan: Ba da... este cam ca si tine...
Pain: Mersi... Stai adica este frumoasa sau urata?
Konan: E... merge
Pain: mai fi atenta la una. Paul negru si curatat, ca basmaoa de pe pat, ma face sa te iubesc si cureaua s-o largesc.
Konan: Sti ce? mai bine tu mai lucra la poeziile tale ca eu ma duc afara.
Pan: Ok.

Pain: Tobi, Tobi! ce bine ca te-am gasit fi atent la o poezie. Parul tau negru ca smoala, dute dracu si fati l*ba
Tobi: Tare! Pain mai faca poezie la Tobi.
Pian: Ok stai asa. Masca ta ca de rahat, zici ca ai luat-o de pe lac, si ochiul inspaimantator zici ca te-ai batut cu un cersetor.
Uite inca una. Parul tau negru si tepos ma face sa cred ca esti Obito in carne si os.
Tobi: Cu o voce inspaimantatoare parca luata din filmele de groaza. Sa uiti ce ai spus daca mai vrei sa traiesti
Pain: Ok...
Tobi: Bine, Tobi place poeziile lui Pain paaaa!!!!!!! Face cu mana si sare in sus ca o fata
Pain: Asta a fost ciudat, da in fine sa-mi vad de treburile mele de poiet.

Konan: Kisame, Kisame! uite ce am gasit la usa, un copilas.
Kisame: O un pui de om ce dragut, deochiate-ar sa te deochi cu slanina si cu stropi!
Konan: Ai tu grija de el ca eu am treaba.
Kisame: K... Vino la nenea Kisame, o sa te cheme Sistem

Konan: Itachi vroiam sa te rog sa... Ce faci mah?
Itachi: Desfund veceul, sa nu-i mai dam la Kakuzu fasole cu carnat.
Konan: Pai cu amtura cu care matur pe jos mah
Itachi: Pai nu am gasit altceva
Konan: Pai nu avem chestie dinaia de desfundat veceul?
Itachi: aaaaaaaa!!!!!!! Eu am crezit ca este pentru Pain sa-si faca tepii aia din cap
Konan: Doamne iarta-ma sunt inconjurata de tampiti!
Itachi: da ce vroiai sa ma intrebi?
Konan: nimic lasa, mie frica ca poate iar faci vreo tampenie
Itachi: Cum vrei...

Konan: Kisame unde este copilul vreau sa ma joc cu el
Kisame: se face intr-o jumatate de ora.
Konan: Ce? Cum adiaca?
Kisame: Pai l-am pus in masina de spalat ca era murdar si l-am dat la 60 de grade
Konan: Bai idiotule Omori copilul, ma duc sa-l i-au repede. Konana se duce repede ia copilul din maina de spalat, din fericire inca traia si il da lui Kisame sa-l culce
Konan: Na! ca culcal ma gandesc ca atata poti, leaganal pe picioare
Kisame: Ok... Hai sa-ti cante nea' Kisame un cantec. Culcate puiul mami culcate usor ca daca nu te ia dracu sa mor, daca nu-ti inchizi ochii cat mai repede s-ar putea sa tii inchid eu dandute cu capul de perete.
Bebele: Ueeeeee!!!!!!!!
Kisame: Ueee sa-i faci la mata ca te sparg, adormi puisorul mami adormi incetisor ca te ia dracu sa mor io, nani nani puiul mami adormi in copac cand bate vantul tu cazi in cap....

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Akatsuki nebunii   Astazi la 12:07 am

Sus In jos

Akatsuki nebunii
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SasuSaku Love Forum :: Timp liber :: Bancuri si glume xD-
Mergi direct la: