SasuSaku Love Forum
Bine ai venit la noi pe forum! Conecteaza-te sau creeaza-ti un cont!

AcasaAcasa  PortalPortal  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiti | 

Salutare lume <3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Larysa
Membru

feminin
Varsator
Puncte : 32
Data nasterii : 15/02/1998
Data de inscriere : 26/12/2012
Varsta : 18
Localizare : In lumea viselor perverse
Joburi/Distractii : Criminala de baieti draguti
Stare de spirit : schimbatoare

MesajSubiect: Salutare lume <3   Mier Dec 26, 2012 12:17 pm

Hey, Hey, Hey ... numele meu este Larysa dar toti imi spun Lary sau Isa dar cea mai simpla porecla a mea este NEBUNO. Am 14 ani :( si sunt o perversa de zile mari, ma trezesc,mananc,invat,ma distrez si adorm cu ganduri perverse, imi place distractia daca nu te stii distra te invat eu o sa ai parte de cele mai tunate aventuri de ex: aruncata pe fereastra, salutata de politisti necunoscuti=)) nu intrebati=)). Imi place sa ma distrez nu e zi in care eu sa nu rad, bine doar cand mi-a murit pisica am plans toata ziua....nu va radeti era o pisica cascador, a trecut prin multe in cele 9 vieti. Oamenii ma caracterizeaza ca fin o tip de treaba, amuzanta, perversa, nebuna...etc. Am o prietena care nu ma scoate din cretina,idioata,fraiera....faza e ca uneori nu zic nimic si ma face asa...ce sa fac fiecare are prieteni asa cu capsa pusa...uneori. Imi place sa fac poezi, asa ma mai scap de unele sentimente. Ca fiecare fata sunt indragostita de un baiat...un baiat tampit si prost care nu isi da seama, nu isi da seama cum il privesc...orbul, cum ma comport si cum ma balbai prin preajma lui...orbul...dar ce sa ii faci daca e un fel de cel mai bun prieten la categoria baieti=)) Ce sa va mai spun...defapt....ce ar fi sa ma intrebati voi daca vreti sa mai stiti ceva....va pot raspunde la orice fel de intrebare :D

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Salutare lume <3
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Bine ai venit pe lume.Prima poza a bebelusului!-Cap 2
» ZODIA LEULUI
» Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SasuSaku Love Forum :: Welcome :: Noii veniti-