SasuSaku Love Forum
Bine ai venit la noi pe forum! Conecteaza-te sau creeaza-ti un cont!

AcasaAcasa  PortalPortal  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiti | 

Feelings their make way

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Chip
Fondator
Fondator

feminin
Berbec
Puncte : 239
Data nasterii : 18/04/2001
Data de inscriere : 27/10/2012
Varsta : 15
Localizare : TarguMures, Mures, Romania
Joburi/Distractii : Handball, SasuSaku, Naruto
Stare de spirit : Din ce in ce mai bine

MesajSubiect: Feelings their make way   Lun Noi 05, 2012 5:25 am

Feelings their make way

Sarah P.O.V.

Aveti idee cum e? Amicii tai te ocolesc si se prefac ca nu te mai cunosc doar pentru o mica greseala... Ai injurat, ai mintit, poate chiar ai furat. Pentru mine astea nu mai inseamna nimic. Mi-am inchis toate sentimentele intr-o mica cutiuta din metal si am arincat cheia. Mi-am omorat tatal. Nu ma intelegeti gresit, dar tatal meu a fost un nesimtit. O dcu mult mai bine unde sunt acum, la inchisoarea pentru minori din L.A.

Stiu la ce va ganditi. Vi se pare ca sunt nebuna. L.A. Orasul viselor tuturor, nu? Eu de-abia astept sa scpaul din iadul asta insangerat. Orasul asta este un calvar. Mai intai trebuie sa scap din inchisoarea asta.
Probabil va intrebati cum si de ce mi-am omorat tatal, nu?
O sa va povestesc asta... Nu am nici un fel de regrete pentru ceea ce am facut. Si-a meritat-o pe deplin, dar mama... Mama mea nu si-a meritat-o deloc. A fost o femeie simpla si linistita. Nu a fost vina ei ca nu a stiut cu cine se marita.

Flash Back

-Da domnule. Fata mea are forme bine definite, trasaturi perfecte si cel mai important... Inca este virgina. O putem scoate la produs de luna urmatoare. Nu, ea nu stie nimic. Sper ca nici macar nu va afla de asta. Totul se va comprimite daca afla, domnule Fabrizzio.

Nu pot sa cred. Tatal care m-a crescut vrea sa ma scoata la produs? Ce am facut ca sa merit o asemnea soarta? I-am facut vreodata ceva? Niciodata nu l-am nemultumit. Un sentiment de teroare imi invaluie intreg corpul. Ma sprijin de perete incepand sa plang, iar cand am realizat ce am facut, am fugit sus. Sper din tot sufletul ca monstruozitatea aceea careia ii spuneam „tata” nu m-a auzit.

In ultima vreme s-a vazut o mare schimbare in comportamentul lui. A inceput sa dea in mama, iar inainte de asta ii alina fiecare suferinta pe care o avea. Acum, mama mea este vanata pe intreg trupul din cauza mafiotului acesta. Jur ca ma voi razbuna. Nu voi deveni o proastituata doar pentru a primi el bani in plsu de la asa-zisa Mafie.
Cine o mai fi si acest Fabrizzio de care tot vorbeste? Ce i-am facut eu lui pentru a merita asta?
O gramada de intrebari fara raspuns imi invadau corpul pana in cea mai ascunsa parte a lui. Imi era groaza de ceea ce o sa se intample.

Sarah, nu e prea bine ceea ce faci, imi spune orgoliul meu, dar de aceasta data voi termina totul. Nu voi ajunge la produs. Mai bine ajung in inchisoare.. Stiu ca acolo voi ajunge dupa ce termin asta, dar alta varianta nu am.

Ma strecor tip-til in dormitorul parintilor mei, in noptiera neagra de langa partea dreapta a patului unde doarme tata, scot un pistol. Ma indrept spre birou unde tata inca vorbea cu acel Fabrizzio. Am spus”Adio! Drum bun si cale batuta spre iad.” Desigur ca stiam ca sufletul meu care a fost curat pana acum tot acolo va ajunge, in acel loc intunecat, unde ingerul negru te controleaza si te impinge sa faci tot mai mult pentru a nu pleca din imparatia sa la sfarsitul timpului, la judecata de sfarsitul lumii.

End Flash Back

Probabil ma credeti o ciudata, dar da, exact asa s-a intamplat. Acest calvat de viata din care as vrea sa scap, dar nu ma lasa o persoana. Singura persoana care mai exista pentru mine.Acea persoana este buna mea mama. A plans foarte mult cand am fost bagata la inchisoare. Nu pot sa spun ca o deranja intr-un mod deosebit ca l-am omorat pe tata, darea era o femeie foarte credincioasa. Stia a nu mai am prea multe sanse sa ajunj in acel loc Sfant. Mama mea... Este singura fiinta de pe pamant care inca ma mai tine si ma mai vrea in viata. Restul lumii se comporta cu mine de parca as fi un caine,chiar si cu vahabonzii se comporta mai bine. Viata mea a devenit un calvar nemaiintalnit, dar asta se va schimba. Imi voi reincepe viata de la inceput. Absolut totul... Poate ma fac si maicuta. Mdea... Sa nu exagerea totusi. Voua vi se pare ca exagerez?

Echipa forumului vă urează distracție plăcută!

════════════════════════════════════════
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]| [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://sasusakulove.forumcreativ.com
。Colors。
Grafician
Grafician

feminin
Fecioara
Puncte : 15
Data nasterii : 17/09/2000
Data de inscriere : 29/10/2012
Varsta : 16
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : Desingul
Stare de spirit : Super Buna..

MesajSubiect: Re: Feelings their make way   Lun Noi 05, 2012 1:51 pm

Buna iubita .

Ai un fic ma-ma ce las mai manca .

Este fabulos sincera sa fiu am mai intalnit ideea dar sa vad cum o continui

Bafta te-am pupat

NU'EST
NO Estabil Stil Tempo
Forever

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Miky
Helper
Helper

feminin
Fecioara
Puncte : 96
Data nasterii : 07/09/1996
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 20
Localizare : Chiar unde te astepti mai putin
Joburi/Distractii : Volei si sa desenez
Stare de spirit : Mereu plina de viata

MesajSubiect: Re: Feelings their make way   Mar Noi 06, 2012 4:03 am

Pai pentru primul capitol ce sa zic... wow este chiar foarte frumos si interesant, cand am auzit ce vroia sa faca tatal lui Sarah imi venea sa ma bag in ficul tau si sa'l omor, este forte icitant de abi astept sa aduci si cap. doi sa vad ce se mai intampla cu micuta Sarah, multa bafta si sper sa ai timpul necesar sa pui nextul. Pwpiciiii!!!! :bounce: :P :*:*:*:*:*

Sus In jos
ღTraficantă De Acadeleeღ
Membru

feminin
Fecioara
Puncte : 15
Data nasterii : 24/08/1995
Data de inscriere : 30/10/2012
Varsta : 21
Localizare : La Traficat de Acadelee :>

MesajSubiect: Re: Feelings their make way   Joi Noi 15, 2012 8:20 am

Wow Temy ce super e primu capitol din fic ::*:*il ador ..nush cum iti vin toate ideile astea da is uimitoare abia astept sa vad nextu:*:*:*multa bafta la idei!!!Te.am PWP dulce de tot:*:*:*:*

ღTraficantă De Acadeleeღ
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Feelings their make way   Astazi la 2:12 pm

Sus In jos

Feelings their make way
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SasuSaku Love Forum :: Fan Fiction :: Proza :: One-Shot :: One-Shot in desfasurare-
Mergi direct la: