SasuSaku Love Forum
Bine ai venit la noi pe forum! Conecteaza-te sau creeaza-ti un cont!

AcasaAcasa  PortalPortal  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiti | 

Buna tuturor!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Tequila.
Membru

feminin
Varsator
Puncte : 13
Data nasterii : 14/02/2000
Data de inscriere : 12/11/2012
Varsta : 16
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : Sa ascult muzica ♪, sa compun ➸, sa iubesc ♥.

MesajSubiect: Buna tuturor!   Lun Noi 12, 2012 8:01 am

Buna! Ma numesc Amy si am aproape 13 ani. Imi place sa scriu, sa ascult muzica si sa le fiu aproape prietenilor. Eu urasc cand lumea se da mai inteligenta decat este si ador faptul ca unor oameni le pasa cu adevarat de tine. Eu sunt o fire mai sensibila, dar sunt buna la caterinca. Cuplurile mele favorite sunt SasuSaku si NaruHina. Mai fac si poezii si One Shot-uri, dar sunt mai bunicica la Fan Ficuri. culoarea mea preferata este albastru iar nonculorile sunt albul si negrul. Sunt in clasa a 6-a, la scoala Generala Nr. 81 si am media 9,78. Aproape de 10 dar totusi atat de departe.:)) Oricum, am niste surioare foarte dulci (prietene bune), printre care se numara si Shadow of my cross™, care mi-a zis de acest foprum superb. Sunt chiar fericita ca ma aflu aici.
Mie imi plac :cat: si :albino: dar si :pig: de guineea. Ador sa :sleep: si sa :study: ficuri. Daca mai sunt niste intrebari,nu ezitati. Regulamentul il voi respecta si voi fii cuminte. Ja ne! :heart:
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Lun Noi 12, 2012 8:11 am

Bun venit la noi pe form Amy. Sper sa iti faci cat mai multi prieteni , sa respecti regulamentul si cel mai important lucru.... Sa te distrezi !
O zi buna .
Sus In jos

Buna tuturor!
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Buna ziua !
» Un pupic de Noapte buna
» Dimineti cu aroma de cafea
» ZODIA TAURULUI
» Povesti la ceas de seara